Kum ve Çalık Temini

Kum ve Çalık Temini

Firmamız günümüz teknolojisine uygun olarak kızılırmak üzerinde ve kobi kapsamında  kum eleme tesisi kurarak her ebatta kum üretmekte sizlere daha ekonomik , kaliteli ve her ebatta (0.3-0.5-0.7-8-16) kum temin edilmektedir.
 
     Sıvadaki bağımsız bosluklu pomza yapısıyla evleriniz daha rahat nefes alacak ve yaz kış yüksek yalıtım sağlayacaktır.Ayrıca dökülme ve çatlama sorunlarınızda yüksek mukavemet özelliği sayesinde sorun olmaktan çıkacaktır.
 
     Kum içeriğindeki puzolanik malzeme özelliğiyle gerek müteahhit ve taseronlar gerekse bireysel inşaa yapımında m3 bazında çimento gereksinimini önemli ölçüde düşürerek yüksek ölçüde maddi kazanç sağlayacaktır.Ayrıca arazi bünyesinde bulunan andezit ve bazalt taşlarının kırma işleminden geçirilerek kum bünyesine katılmasıyla kum dayanım gücü yüksek ölçüde artırılmıştır.
 
     Duvar harcı,sıva harcı ve tesviye betonlrında güvenle kullanılabilirliği dışında düzgün yüzel elde edilmesi,çatlama yapmaması ve soğuk sıcak hava sartlarında gösterdiği dayanıklılıkla şap yapımına da uygundur.
 
     Henüz deney aşamasında bulunan mikronize edilmiş (1mm altı) alçı kumu ve paketleme sistemiyle alçı maliyetlerini önemli ölçüde düşürmeyi hedeflediğimiz projemizle çok yakında hizmetinizde olacağız.

lacoste polo shirts polo ralph lauren ireland polo ralph lauren lacoste polo shirts ireland lacoste australia lacoste polo shirts fred perry polo australia tommy hilfiger polo fred perry polo tommy hilfiger australia polo ralph lauren shirts australia polo ralph lauren australia polo ralph lauren outlet lacoste outlet poloshirt damen polo ralph lauren damen lacoste sale poloshirt polo homme polo ralph lauren polo ralph lauren femme polo lacoste polo outlet lacoste polo