Hafriyat

Hafriyat

Hafriyat: teknolojiye uygun makine parkımız, tecrübeli teknik uzman kadromuzla büyük metrajlı hafriyat işlerinize en kısa süre içerinde çözüm üretmekteyiz. 
 
En zor hafriyat işleriniz yapılırken zor bölge ve koşullarda memnuniyetinizi ön planda tutarak taahhüt ettiğimiz sürede işi teslim ederiz. 
 
Hafriyat öncesi bölgenin jeolojik yapısı göz önüne alınıp gerekli tedbirler alınır insan ve işçi sağlığını tehdit eden bütün olumsuzluklar ortadan kaldırılarak teklif öncesi sizi yanıltmayacak fiyatlarla ve teknik tecrübeye sahip bir ekiple zamanında iş teslimi her zaman referansımız olmuştur. 
 
Makine parkımız: ağır tonajlı çekici tır, ekskavatör 35 ton ve 24 ton, lastikli traktör kepçe, kaya kırıcılar, söküm için riper,çeşitli tonajlı kamyonlardır.
 

lacoste polo shirts polo ralph lauren ireland polo ralph lauren lacoste polo shirts ireland lacoste australia lacoste polo shirts fred perry polo australia tommy hilfiger polo fred perry polo tommy hilfiger australia polo ralph lauren shirts australia polo ralph lauren australia polo ralph lauren outlet lacoste outlet poloshirt damen polo ralph lauren damen lacoste sale poloshirt polo homme polo ralph lauren polo ralph lauren femme polo lacoste polo outlet lacoste polo