Şirket Profili

Şirket Profili  SİVAS ve cevresinde faliyet gösteren gerekli tüm sertifikalara sahip olan firmamız, İnşaat başta olmak üzere hafriyat, kırım, yıkım, moloz nakliyat, bina temel hafriyatı, eski bina yıkımı gibi bir çok konuda sizlere hizmet etmektedir. Bu hizmetleri kaliteli bir şekilde sunabilmek için ; K1 belgesi ve  K2 Belgesi taşımacılık alanında sahip olduğumuz belgelerden sadece birkaçını oluşturmaktadır. 
  Üstün nitelikli yeni nesil iş makinalarından oluşan makina parkımızla, güzler yüzlü ve mesleğinde uzman kadromuzla daima hizmet etmeye hazırız. Bu dev oluşumda emeği geçen ve güvenini bizlerden esirgemeyen tüm müşteri portföyümüze teşekkürü bir borç biliriz.  Firma olarak kurulduğumuz günden beri her yeni bir işe başlarken duyduğumuz heyecan ve sarf ettiğimiz enerji amatör ruhunu kaybetmemiş, sağlam adımlarla büyüyen bir firma olmanın altın anahtarıdır diye düşünüyoruz. 
  Yeni web sitemiz ile sizlere bir adım daha yaklaşmanın mutluğu içerisindeyiz. 
  Lütfen firmamızı daha yakından tanımak için referanslar sayfamızı ziyaret ediniz.

lacoste polo shirts polo ralph lauren ireland polo ralph lauren lacoste polo shirts ireland lacoste australia lacoste polo shirts fred perry polo australia tommy hilfiger polo fred perry polo tommy hilfiger australia polo ralph lauren shirts australia polo ralph lauren australia polo ralph lauren outlet lacoste outlet poloshirt damen polo ralph lauren damen lacoste sale poloshirt polo homme polo ralph lauren polo ralph lauren femme polo lacoste polo outlet lacoste polo